PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608440}

Half-Life 2: Aftermath

Half-Life 2: Episode One
8,1 3 678
ocen
8,1 10 1 3678
Half Life 2: Episode One
powrót do forum gry Half-Life 2: Episode One

Expansion pack bardzo przyzwoity. Po wysadzeniu reaktora Gordona znajdują Alyx z D0giem. Bohaterowie muszą wydostać się z Cytadeli, nim jej reaktor wybuchnie. Kierowany przez gracza Gordon Freeman musi ustabilizować rdzeń reaktora, nim ten wybuchnie. Udaje mu się to. Następnie oboje muszą wydostać się z miasta niszcząc po drodze pozostałe oddziały Kombinatu oraz walcząc z zombie i innymi potworkami.

Epizod Pierwszy nie poraził mnie specjalnie pod względem nowości, bo tych nie pojawia się tu zbyt wiele. Pojawia się nowy wróg, mianowicie zombie stworzony z żołnierzy kombinatu. Uzbrojenie też jest uboższe. Graficznie gra i buczy tak jak podstawka. Może coś tam dorzucono czy tam poprawiono, ale na pierwsze wrażenie brzmi tak samo jak jedynka.

EP1 to przyzwoity dodatek do kapitalnej gry, choć - jak każdy dodatek - cholernie krótki. I to jedyny mankament tej gry (zasiadłem około 15, skończyłem przed 20). Oby EP2 był dłuższy i... lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones