PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159259}
7,6 442
oceny
7,6 10 1 442
Ranma ½: Nettō hen
powrót do forum serialu Ranma ½: Nettō-hen

Przejdzie do historii anime/mangi zwłaszcza w formie mangi. Najpierw oglądałem to na niemieckim RTL2, później zacząłem czytać mange. BARDZO ŚMIESZNE!!! Po przeczytaniu każdego tomu tarzam się ze śmiechu :D. Ostatnio zacząłem ściągać anime.
Polecam stronę: http://www.ranma-fan.prv.pl/

Power_T

Przejdzie? Już przeszło.
Anime też oglądałam na RTL II ale jednak wolę mangę.

ocenił(a) serial na 9
Annemon

Ja od niedawno zaczęłam oglądać anime, zaczęłam sobie przypominać te z mojego dzieciństwa, które też oglądałam na RTL 2. "Kamikaze Kaito Jeanne", "Inuyasha", jednak "Ranma 1/2" jest zdecydowanie najlepsza. Kapitalna komedia, sympatyczne postacie i ta nieudolna miłość Akane i Ranmy. ;) Choć denerwuje mnie jedynie, że Ranma jako dziewczyna zawsze ma odkryty biust, bo go nie pilnuje. ;D

ocenił(a) serial na 10
Kinomaniaczka_

heh, ja też oglądałam Ranmę na RTL II. mangi nie miałam okazji czytać. ale obiecuję, że nadrobię zaległości. w każdym bądź razie anime jest świetne.

ocenił(a) serial na 10
marina94

ja też oglądałam na tym samym programie! :D
ale chciałabym, żeby puścili to i w Polsce... -.-

Kinomaniaczka_

Dla mnie niezmiennie irytująca pozostała Akane. Natomiast Ukyo, Ryoga, Shampoo byli bezbłęni :) A fragmenty z Happosaiem zwalające z nóg :D

ocenił(a) serial na 10
Kinomaniaczka_

Ja tam między Ranmą i Inuyashą nie potrafię wybierać oba anime są fantastyczne

użytkownik usunięty
Annemon

Ja też, obecnie jestem w połowie serii. I też wolę mangę. Anime jest dość wierne, ale ma za dużo odcinków - zapychaczy, które niepotrzebnie je wydłużają, mogąc powodować zniecierpliwienie u niektórych widzów. Teraz jestem przy czwartej serii. Podoba mi się, ale możnaby skrócić...

użytkownik usunięty
Power_T

Z tej strony już nic nie ściągniecie, ktoś wykupił domenę, podobnie jak linkologia.pl. Ten ciągły handel domenami to plaga naszych czasów... Wiele dobrych stron ddl w ten sposób padło. Ponadto wiele z tych wykupionych jest potem zawirusowanych. Ta wymieniona przez Ciebie każe np. wyłączyć/złagodzić antywirus czy firewall, a wiemy, czym to pachnie. Z kolei ta cała linkologia odsyła do reklam lub stron XXX, też wiadomo że zawirusowane...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones