PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108150}

W stronę morza

Mar adentro
7,7 24 014
ocen
7,7 10 1 24014
7,8 12
ocen krytyków
W stronę morza
powrót do forum filmu W stronę morza

[spojler]

Czy stan , w jakim Gene spotyka Julię po śmierci Ramona, nie jest dla niej największą karą za niezrealizowanie obietnicy złożonej Ramonowi?

Jak myślicie ?

ocenił(a) film na 9
Dexterb

ja mysle ze nie o kare tu chodzi, taka postawa nie powinna byc tak oceniana, miała prawo zmienic zdanie, napewno nie było to dla niej łatwe, ale napewno nie zasłużyła na kare, choc zapewne jej stan jest zwiazany z silnymi przezyciami na tym tle

ocenił(a) film na 7
Dexterb

Jak dla mnie, to nie jest to kara a przyczyna niezrealizowania obietnicy, chyba, że coś przeoczyłem.
Po za tym jaka to kara? Ona nic nie pamiętała.

ocenił(a) film na 10
Dexterb

moim zdaniem to nie kara a raczej reżyser chciał pokazać, że pomimo tego, iż Julia niejako wybrała życie - bo nie spełniła obietnicy danej Ramonowi - to tak naprawdę i tak to życie straciła ponieważ choroba postępowała, nie miała możliwości poruszania się, a także straciła pamięć (mówię oczywiście o stracie życia w kategoriach rozumowania Ramona i Julii, dla nich niemożność poruszania się była właśnie stratą życia).

ocenił(a) film na 8
Dexterb

Być może jest to naumyślne posunięcie reżysera filmu, który starał się przekazać, że mimo wszystko lepiej wybrać śmierć, niż cierpienie takie, jakiego doświadczyła Julia. Ale to tylko gdybanie ;) Interpretacja może być dowolna.

Dexterb

dzieki za spoilerowanie. na drugi raz sprawdz czy rzeczywiscie dodanie 1 pustego paska cokolwiek pomoże. dzieki Tobie jeden z lepszych dramatów mam zaspoilerowany. Nawet najmniejszy spoiler finałowej sceny psuje film. Dzieki bardzo !

p.s. Twoj spoiler jest widoczny na stronie filmu, nie trzeba rozwijac komentarzy zeby go zobaczyc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones