PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108150}

W stronę morza

Mar adentro
7,7 24 007
ocen
7,7 10 1 24007
7,8 12
ocen krytyków
W stronę morza
powrót do forum filmu W stronę morza

Miłość musi mieć wspólny mianownik a tym jest tu cierpienie. Paraliż to straszna klątwa i nie chce wchodzić w skórę takich osób.. A film porusza tą trudną sprawę "jeśli kochasz pozwolisz odejść".Dobrze że powstało coś takiego..

ocenił(a) film na 10
Ulan_Bator

film zadaje pytanie, które sprawia, że nie mogę przestać o nim myśleć. która kochała tak naprawdę? - ta, która złamała obietnicę i nie skazała Ramona na śmierć, czy ta, która pomogła mu umrzeć... smutny film.

eskapizm

O miłości można mówić, gdy ktoś jest z drugą osobą jakiś czas, robi wszystko dla niej, a nie o działaniach pod wpływem emocji... naprawdę to kochała rodzina, która opiekowała się latami nim... a z nich dwóch to szybciej Julia... Rosa uwierzyła w bzdurne w tej sytuacji zdanie "jeśli kochasz pozwolisz odejść", bo nie miała swoich ugruntowanych poglądów i chciała miłość okazać, ale to co zrobiła nie było miłością tylko chęcią pokazania, że potrafi dać mu to czego nikt inny... że jest lepsza, bo kocha naprawdę... czyli chciała podreperować swoją niską samoocenę...
takie moje zdanie, oczywiście można się nie zgodzić :)

Ulan_Bator

święte słowa i jak ktoś chcę umrzeć niech umiera nikt go tu na siłę nie trzyma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones