PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8718}
8,1 31 445
ocen
8,1 10 1 31445
8,5 36
ocen krytyków
Pociąg
powrót do forum filmu Pociąg

6/10

ocenił(a) film na 6

Największe plusy to muzyka, klimat i realizacja... fabuła natomiast w ogóle mnie nie 'pociągnęła'. Poniżej oczekiwań...

ocenił(a) film na 10
drwal000

Może cie nie pociągnęła bo tego rodzaju filmy nie mają się narzucac zbyt mocno widzowi. Widzi sam musi się wczuc w klimat, uczucia bohaterów. Sceny muszą zachowac swoją naturalnosc dnia codziennego, tak więc fabuła musi leciec swoim wolnym tonem. Dla mnie to był film psychologiczny pełna parą.

ocenił(a) film na 9
drwal000

Widocznie jeden preferuje pełne ekspresji kinowe techno,inny z kolei gustuje w bardziej onirycznych klimatach.Niby w obydwu przypadkach słuchamy muzyki,ale zauważalna jest jednak subtelna różnica.

mikesz6

fabuła bardzo słaba. a do tego film czerpie garściami z Starsza Pani znika Hitchcocka z 1938 roku

ocenił(a) film na 10
tomasz_user

Zmieniłeś ocenę filmu i odpowiedziałeś na zaczepkę mikesza? Więc zatem co Cie skłoniło do lepszego spojrzenia na film w wypowiedzi wcześniej wspomnianego?

ocenił(a) film na 9
tomasz_user

Film absolutnie wyjatkowy. Tyle w tym temacie 8/10 to i tak mala ocena.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
grezyl

Film niezaprzeczalnie jest pod wieloma względami bardzo solidnie zrobiony, co nie znaczy, że każdego musi w 100% ująć emocjonalnie. Np. film "Debiutantka" o wiele bardziej do mnie przemówił, jest tematycznie troszeczke podobny. Polecam wszystkim zainteresowanym polskim kinem/ Każdy ma prawo do swojego zdania. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones